NYÍLT NAPOK

Fontosnak tartjuk, hogy a családok személyesen találkozhassanak velünk. Iskolánk ezért nyílt napot hirdet februárban, hogy az érdeklődő szülők és gyerekek megismerhessék filozófiánkat és azt, hogy milyen itt diáknak lenni.

Ismerj meg minket, gyere el oktatási központunkba és nézd meg, miben más iskolánk és iskolai felkészítő “nulladik évfolyamunk”, a Mechina csoport.
Regisztrálj nyílt napunkra, ahol mindenki megismerheti a foglalkozások menetét, utána pedig személyes beszélgetésre is lehetőség nyílik.

NYÍLT NAPOK:

• Óvodai nyílt nap:
        2017.03.01. – 9 órától

Nyílt napra való regisztráció: iskola@zsido.com

Elérhetőségeink:

Cím: 1074 Budapest, Dohány utca 32-34.
Telefon és fax: (36-1) 781-4760, (36-70) 379-1250

FELVÉTELI ELJÁRÁS:

Intézményünkbe folyamatosan fogadunk jelentkezést. Az intézménybe felvételre való jelentkezés a jelentkezési lap kitöltése és egy előre megbeszélt személyes találkozás után lehetséges.

Jelentkezési lapot az iskola@zsido.com e-mail címen igényelhet.

Az általános iskola első évfolyamára a beiratkozás határideje április 30. A felvételekről május első hetében küldünk értesítést.

Felvételi nyílt napra jelentkezés