Különórák, egyéni foglalkozások, készségfejlesztés

Intézményünkben minden korosztálynak kedvezve nyújtunk a szokásos napi tevékenységeken túl lehetőséget sport, művészeti és egyéb szabadidős elfoglaltságokra.

NAPIRENDBE ÉPÍTETT KÜLÖNÓRÁK:

Sakk szakkör

A sakk jó hatással van a gyerek gondolkodására, logikai képességeire, amit a későbbi tanulmányok folyamán is kamatoztatni tud.

Úszás

Heti egy alkalommal, fedett medencében úszhatnak az intézménybe járó gyerekek. Az úszás jótékonyan hat az értelmi képességekre, mindenekelőtt a megértést és a problémamegoldást biztosító gondolkodás fejlődésére.

Foci

A foci játékos formában fejleszti a gyerekek mozgáskoordinációját, emellett hozzájárul a harmonikus személyiség kialakításához (tanulási képességek fejlesztése, az ügyesség általi magabiztosság, a mozgás szeretete).

Balett

A balett a testtudat, és a mozgáskoordináció fejlesztése mellett elősegíti a harmonikus és elegáns táncos mozgás elsajátítását. Fejleszti a mozgástanulás képességét és az improvizációs készséget.

További foglalkozások:

• ANGOL